Przedsiębiorstwo Dekorex powstało w 1990 roku. Jesteśmy producentem najwyższej jakości bielizny hotelowej oraz tkanin wsypowych.

Mamy stały wpływ na proces powstawania większości naszego asortymentu dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu wysoką jakość w rozsądnej cenie.

Zakupujemy bawełnę, zlecamy sprawdzonym firmom usługę w zakresie przędzenia, sami tkamy tkaninę w naszej tkalni, a następnie przekazujemy ją do barwienia, drukowania, bądź uszlachetniania. Tak przygotowana tkanina trafia do naszej szwalni, w której powstaje ostateczny produkt.

dekorex

Nasza historia

Działalność firma Dekorex rozpoczęła w 1990 roku. Początkowo zajmowaliśmy się głównie działalnością handlową artykułami pościelowymi i tkaninami dekoracyjnymi
Od roku 1995 zaistnieliśmy na rynku również jako producent w tej branży. Nasze wyroby zdobywają uznanie klientów poprzez swoją wysoką jakość, która stała się symbolem rozpoznawczym dla naszych wyrobów.
Obecnie współpracujemy z około 500 partnerami z terenu całej Polski. Wciąż doskonalimy swoje wzory i podejmujemy nowe wyzwania. Intensywny rozwój, najwyższa jakość produktów, profesjonalna obsługa klienta oto zalety nowoczesnego przedsiębiorstwa, jakim jest Dekorex.

Żyjemy tak jak śpimy.