Poszwy i poszewkiRęcznikiKołdryPoduszkiPrześcieradła

Mamy stały wpływ na proces powstawania większości naszego asortymentu.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wykorzystaniu odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów, oraz własnej szwalni powstaje ostateczny produkt technologicznie dostosowany do intensywnego hotelarskiego użytkowania. Nasza bielizna hotelowa jest estetyczna, wytrzymała i miła w dotyku, przez co cieszy się dużym zainteresowaniem klientów.

bielizna hotelowa
bielizna hotelowa dkorex

Opinia naszych klientów jest dla nas najważniejsza, stanowi największe źródło wiedzy i najbardziej obiektywną ocenę naszej działalności.

Nasze tekstylia sprawią, że Twoi goście poczują się wyjątkowo komfortowo w hotelowym zaciszu.

Przyjmujemy zamówienia na wyroby o nietypowych wymiarach.

Nasz produkt to połączenie najwyższej jakości, atrakcyjnego wyglądu i niskiej ceny. Proponujemy Państwu pościel zaprojektowaną z myślą o konieczności częstego prania i suszenia i zachowania przy tym walorów estetycznych.

Do produkcji pościeli używamy najwyższej jakości tkaniny adamaszkowej. Zastosowanie splotu satynowo-atłasowego pozwala na uzyskanie pięknego połysku i niezwykle eleganckiej formy produktu. Pościel dostępna jest w atrakcyjnym wzorze – w pasy. Gramatura wynosi 150 g/m2.

Dzięki najwyższej jakości materiałom i wzmocnionym szwom, nasze produkty utrzymują swój śnieżnobiały kolor nawet po wielokrotnych praniach.

bg_hotel1